Podporujeme

Pôžička bez príjmu vám pomôže preklenúť obdobie bez dostatku financií.Bezohľadne sa pripravuje veľká vojna

USA a EU hrajú divadielko ako zachraňujú Ukrajinu, ako zachraňujú mier. Politici cestujú aby dokázali svoje najlepšie a najšľachetnejšie úmysly, pričom v skutočnosti nemajú žiadnu snahu a ani úmysel niečo vybaviť a zastaviť posledné prípravy na vojnu. Opak je pravdou.

Dávajú Rusku schválne také podmienky ktoré sa nedajú splniť a obviňujú Rusko z konania, ktoré mu však nevedia ani dokázať, ani ničím podložiť. Toto všetko sa deje, aby politici mali pred národmi a voličmi aké-také aliby, ako veľmi sa oni snažili o mier, keď dobre vedia že aj tak vypukne vojna, ktorú si na rozkaz z cudzej mocnosti tak veľmi prajú.

Strašná vojna, ktorej by mohli zabrániť, keby naozaj chceli.

USA sa rozhodlo pre ďalšiu vojnu. EU to dostalo príkazom. Celý scenár je od začiatku v réžii USA. V skutočnosti, jediný z trojky USA-EU-Rusko je práve, len a jedine Rusko, ktoré z mnohých dôvodov vojnu nepotrebuje a nechce.

Aj keby sa ztisícnásobil počet príspevkov na diskusných fórach proti konaniu US a UE, proti vojne, proti genocíde na Ukrajine, nič s tým nespravíme, pokiaľ občania ako jednotná masa nevyjdú nekompromisne čo najskôr do ulíc. Môžeme sa rozčuľovať koľko chceme, hádať sa navzájom v médiách, môžeme uvádzať akékoľvek dôvody a názory, môžeme osočovať adminov a prevádzkovateľov médií z prekrúcania faktov alebo zaujatého mazania komentárov: NIČ, opakujem NIČ s tým nespravíme, pokiaľ nepresadíme veľmi rýchlo a presvedčivo túžbu národa po mieri a jasnom presadzovaní národných záujmov na rozdiel od záujmov EU a krvilačného satana spoza veľkej mláky.

Tá smiešna fraška a divadielko o záchrane mieru, ktorá sa teraz odohráva v posledných štádiách pri zákulisnej príprave veľkej vojny na záchranu USA a USD, to je skutočne len ďalší podvod na nevedomé masy. Faktom je, že 80-90% ľudí vôbec nevie čo sa deje a čo v krátkom čase naozaj reálne hrozí.

Konflikt na Ukrajine je však len malá predohra toho, čo sa chystá a pre USA prostredníctvom NATO ako jediná možná a vhodná zámienka pre útok na Rusko.

Občas síce vyskočili rušivé elementy na zastavenie vojny ako náznaky protestov, nesúhlasu a vzdoru proti politike USA/EU v Maďarsku, Turecku, Česku, Slovensku a naposledy v Grécku. USA so svojimi vazalmi z EU si s tým však vždy úspešne poradili a valcujú ďalej k úspešnému zahájeniu obrovskej vojny s otáznym koncom.

Zúfalstvo USA zo svojej ekonomickej reality a strachu zo straty svetového ekonomického a mocenského vplyvu je tak veľké, že neváhajú obetovať v atómovom ohni celý svet, aby sa niekoľko superbohatých iniciátorov tejto príšernosti zachránilo v krytoch. Je im úplne jedno čo sa stane s Európou.

Tlak na vyvolanie vojny s Ruskom zo strany USA dňom čo dňom neuveritelne silnie, lebo americkí krvilační jastrabi si veľmi dobre uvedomujú, že o 2-3 roky by si už proti spojencom Rusko-Čína-India ani neškrtli. Toto je pre USA - ako si to zrejme myslia - posledná reálna šanca vyhrať veľkú vojnu a nielen zničiť množstvo malých suverénnych štátov ako to predvádzajú posledné desaťročia, lebo potom už takáto šanca asi nepríde. USA si však neuvedomujú jednu vec: ani teraz takáto šanca nie je. Rusko s Čínou majú dostatok technicky vyspelého arzenálu a ľudských zdrojov na odrazenie NATO agresorov. Táto vojna nebude mať víťazov. Ľudstvo bude opäť iba rátať desiatky a stovky miliónov mŕtvych, najviac obetí bude zrejme v naivnej, hlúpej Európe. Najhoršie je, že tí ktorí to môžu najviac ovplyvniť - politici a médiá, robia presný opak, prilievajú olej do ohňa a zastierajú skutočnú pravdu o povahe vecí a situácii.

Ľudia preto nie sú pravdivo informovaní a nedokážu sa v hodine dvanástej zmobilizovať aby túto hrozbu zastavili.

Otázkou je, či to politici a nezodpovedné médiá robia zo zloby, hlúposti, nenásytnosti, kariérizmu alebo iba z čírej nevedomosti, ktorá ich však samozrejme neospravedlňuje.

Áno, priatelia, je to tak: o mesiac - dva - tri môžu byť nielen tieto články a diskusie na internete, ale aj internet, Slovensko, Čechy, Európa a svet ako ho poznáme, minulosťou.

Kto narýchlo vysvetlí politikom horlivo pripravujúcim vojnu, že tí "šťastnejší", ktorí chystaný holokaust prežijú, sa dostanú do doby kamennej a budú masovo trpieť a zomierať ešte desiatky rokov po ukončení tejto vojny na rôzne druhy rakoviny a iných ochorení v dôsledku použitia jadrových alebo chemických zbraní?

Takto sa sen priaznivcov zníženia populácie na zemi, stane skutočnosťou, s najviac vyľudnenou Európou. Najdôležitejšie však je, aby prežili USA a dolár preto sa určite oplatí bojovať a zomrieť!Komentáře k článku

 
Pôžička bez ručenia |

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok